Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Divadlo

Ostravské divadlo Mír uvedlo nový seriál plný černého humoru, koukni na první díl

31 ledna, 2024

Ostravské divadlo Mír uvedlo nový seriál plný černého humoru, koukni na první díl

Ostravské divadlo Mír není třeba nijak zvlášť představovat, díky jejím čelním představitelům jako Štěpán Kozub, Albert Čuba nebo Robin Ferro se v posledních letech proslavili po celé České republice.

Známé jsou především jejich dřívější seriály jako Tři tygři nebo Skoro na mizině. Nyní divadlo Mír přichází s novým seriálem, který je přesně takový, jaký byste od Míru očekávali.

Očekávaný černo-komediální seriál Divadla Mír je tady! A začíná pěkně zhurta – smrtí legendárního herce a baviče Jiřího Lábuse, který je shodou náhod prastrýčkem rodiny Záhorských. Ta vlastní rodinné krematorium, a tak jim může být alespoň malou útěchou, že poslední rozloučení i zpopelnění oblíbeného strejdy Jirky proběhne právě v jejich rodinném podniku. Jenže jak se záhy ukáže, legendy jen tak neumírají…

Druhý den ráno totiž čeká Záhorské velké překvapení – zesnulý strejda si v jejich kuchyni v klidu chystá snídani. Žádné Jů a Hele se však nekoná. Jiří Lábus je černobílý, hladový a o své smrti nemá nejmenší tušení, což je pochopitelně docela velký problém… A co teprve, když se u snídaně začnou objevovat i jejich další „klienti“? Budeme svědky paranormálního jevu, nebo snad Rumburakovy černé magie? Pomůže vše vyřešit Jarda Bakule, nebo to bude příliš těžká váha i na jeho klacek? Zažehněme společně příběh plný černého humoru i rodinného kremačního tepla!


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *