Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Cinema

Netflix otevře dva obrovské zážitkové domy!

25 června, 2024

Netflix otevře dva obrovské zážitkové domy!

Není tajemstvím, že Disney se svým Disneylandem slaví neskutečný úspěch po celém světě. Prví tématický zábavní park otevřeli již v roce 1955 a od té doby se rozrozli do USA, Francie, Číny, Japonska a Šnaghaje. Nyní také streamovací platforma Neflix přichází s podobným konceptem a chce vytvořit takzvané Netflix Houses, zážitková místa s programem, dárkovými prodejnami a restauracemi inspirovanými například populárním seriálem Hra na oliheň. Otevření je na plánováno na rok 2025.

První dva Netflix Houses by měli vzniknout v texaském Dallasu a také poblíž Filadelfie. Měli by dívákovi nabídnou možnost se ponořit do jeho oblíbených show. Netlix například láká na ikonickou scénu z Hry na oliheň a její Glass Bridge. Soutěžící zde přeskakují skleněné panely, které se propadnou, pokud skočí na ten špatný. 

Pokud se vám ale nechce čekat až do roku 2025, můžete navštívit již existující atrakce. Banyan Tree na Kuala Lumpur aktuálně nabízí „Bridgerton žážitek“, který slibuje eleganci a romantiku Regentanského Anglicka v každém slastném doušku a soustu. Peter Pan Bistro v Torontu nabízí „Perfektní sousto“, večeři inspirovanou seriálem
Na nože: Glass Onion. São Paulo v Brazílii nabízí pohlcující zážitek s tématikou „Stranger Things“. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *