Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Lola Marsh zahřeje Roxy novou sbírkou hřejivých a konejšivých písní

30 listopadu, 2022

Lola Marsh zahřeje Roxy novou sbírkou hřejivých a konejšivých písní

Izraelské indiepopové duo z Tel Avivu Lola Marsh tvoří rozmáchlou filmovou hudbu s retro šarmem. Yael Shoshana Cohen a Gil Landau je dvojice s otevřeným srdcem, jejichž přátelství je cítít každým coulem. Miláčci slovenské Pohody se vrací do Prahy přinést svěží houpavé melodie a vyprodat další klub.

Jejich texty se točí kolem lásky a touhy, pochybností o nás samých a toho, jak žít spokojený život. Kromě těchto ingrediencí je to především hlas Yael, který dává jejich písním charakteristický lesk: zní sladce i drsně zároveň, jako sladká třešeň s příchutí chilli, shrnuje jedna z recenzí nové album. Shot Shot Cherry (2022) je směsicí nakažlivého retro popu, orchestrálních melodií a dojemných balad.

Říkají, že nahráli sbírku hřejivých a konejšivých písní, na které jsou opravdu pyšní. „Svět se uzavřel a my se zaměstnali tím, že jsme se schovali do studia. Stálo nás to hodně úsilí, abychom našli inspiraci a získali múzy na svou stranu. Nejdřív přišly balady, jako lék na uzdravení, a pak jsme se přistihli, že objevujeme místa, kam jsme se ještě nedostali, a přitom se náramně bavíme,” dodávají Lola Marsh, jejichž koncerty provází pověst fantastických, živelných koncertů.

Své nejambicióznější a nejrafinovanější album, z něhož čiší autentičnost i přívětivý humor, představí poprvé Roxy v pondělí 20/3.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *