Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Cinema

Jiří Langmajer, Hynek Čermák či Ondřej Sokol napáleni Kazmou! Mrkni na trailer filmu ONEMANSHOW: The Movie

5 července, 2023

Jiří Langmajer, Hynek Čermák či Ondřej Sokol napáleni Kazmou! Mrkni na trailer filmu ONEMANSHOW: The Movie

Kazma Kazmitch vlastním jménem Kamil Bartošek šokuje 57. ročník mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Oficiální tiskovou konferenci k válečnému filmu Tajný zákop střídá překvapení od Kazmy, který zde představil svůj nový film ONEMANSHOW: The Movie. 

Premiéry tohoto snímku v českých kinech bychom se měli dočkat už 17. srpna. Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Kryštof Hádek či Ondřej Sokol byly zjevně napáleni. Válečný film Tajný zákop je ve skutečnosti součástí utajeného projektu. Kazma do svého filmu tak získal známe české herce a to bez jejich vědomí.

„Oslovili jsme je před dvěma lety externí produkcí na úplně jiný, smyšlený projekt, a tohle vše se propojí 17. srpna v českých kinech s ONEMANSHOW: The Movie a tam pochopí, v čem vlastně hráli,“ zmiňoval se Kamil Bartošek redakci Showtime.

Dále také zmínil, že válečný film Tajný zákop skutečně existuje… „Natočil jsem dva filmy a tito herci hrají v obou – Tajném zákopu i mém filmu ONEMANSHOW: The Movie – což ale ve skutečnosti nevědí. Je to součást celého velkého projektu.“

Co diváci dostanou 17. srpna teda naservírováno? A co se stane po samotném odvysílání? V tomhle jsou prozatím jen neznámé… Jistý je pouze fakt, že v kinech zajisté budeme chtít být v první řadě. Čekání si prozatím zkrať krátkým trailerem níže.

Zdroj: Youtube.com, cnn.iprima.cz


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *