Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Reporty

Nevíte co k Vánocům? Darujte zdraví z přírody Gusty.

24 listopadu, 2021

Nevíte co k Vánocům? Darujte zdraví z přírody Gusty.

Zdravá a vyvážená strava je základem dobrého fungování těla a mysli. Bohužel, ne vždy máme čas na přípravu a počítání nutričních hodnot každé svačinky. Z toho důvodu nás zaujala značka gusty, která nám s tímto problémem zvládla pomoci. Gusty nabízí instantní smoothies ze 100% přírodních složek a řadu kompletního jídla.

Smoothies gusty nabízí ve více než deseti příchutích, ze kterých je těžké si vybrat svého favorita. Pokud ovšem chcete ochutnat vše, můžete sáhnout po smoothies kazetě, která obsahuje mix deseti příchutí. A nemusíte se bát gusty pořídit také jako dárek k Vánocům pro někoho blízkého, jelikož nelahodí jen chutím, ale také zraku. Je obohacena o designovou skleněnou láhev Retap. Pro koho se smoothies hodí? Jednoduše pro každého, komu se hodí zdravá svačinka na každý den bez nutnosti dlouhých příprav. Přírodní instantní smoothies v sobě ukrývají jenom superpotraviny: nejkvalitnější ovoce, zeleninu a špetku koření, které potěší na těle i duchu. Gusty smoothies jsou přirozeně bez lepku, bez přidaného cukru, vegan a navíc šetrné k životnímu prostředí. Mrazem sušené ovoce a zelenina rozemleté na prášek představují zdravou svačinku, snídani anebo osvěžující nápoj. Díky tomu, že během výrobního procesu teplota nepřekročí hodnotu 42 °C, lze gusty smoothies používat i v rámci raw stravování. Jednotlivá smoothies můžete libovolně kombinovat, přidávat do jogurtů, kaší, palačinek, fantazii se meze nekladou.

Smoothies jsme zkusili v kombinaci jak s mlékem, tak vodou. Kombinaci s mlékem jsme si oblíbili více. Vznikl nám tím super svěží milkshake, ve kterém se prášek dobře rozpustil. Při smícháním s vodou se nápoj podobá více typickému smoothie, i když jsme trošku zaznamenali zbytky práškového pocitu v krku. 

Gusty také produkuje řadu kompletního jídla. Jedná se o prášek, který při rozmíchání s vodou vytvoří opravdu příjemný krémový nápoj neutrální chuti, kterou si každý může dochutit podle vlastního uvážení. Ovoce? Sirup? Med? Cokoliv vás napadne. Kvalitní protein, bohatá vláknina, omega 3 a další nezbytné živiny dodají tělu vyváženou dávku toho, co potřebuje, aby mohlo zdravě fungovat. „Optimální složení jsme připravili s předními českými a německými odborníky. Používáme nejkvalitnější suroviny a gusty shake vyrábíme v Německu. V každé porci najdeš 20 % doporučené denní dávky energie, 17 gramu hodnotných tuků a 17 gramů proteinu, 42,7 gramů sacharidů a 7 gramů vlákniny. Každá porce obsahuje více než 28 % doporučené denní dávky 26 esenciálních vitaminů a minerálů.“ Uvádí gusty na svých stránkách.

A co vy, vyzkoušíte?


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *