Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Festival Hrady CZ oslaví 15 let v čele s kapelou Kryštof

22 května, 2019

Festival Hrady CZ oslaví 15 let v čele s kapelou Kryštof

Festival Hrady CZ musí každého zaujmout svým jedinečným konceptem. Letos slaví své patnácté narozeniny a nebude to zrovna skromná oslava. Prostředí osmi hradů po celé České republice nabídne špičku české a slovenské hudební scény. Můžete se těšit na kapelu Kryštof, Rybičky 48, No Name, Arakain & Lucii Bílou, Mirai, Marpo & Troublegang, Michala Hrůzu, kapelu Harlej a další interprety a skupiny. Stejně jako jiné festivaly, Hrady CZ od letošního roku budou více dbát na ekologii. Za to od nás mají určitě palec nahoru. V areálu festivalu se bude třídit odpad a kelímky na nápoje budou vratné. K lístku na každý z festivalů je také vstup na hrad zdarma.

Festival začíná v pátek 12. července na hradě Točníku. Dále se každý následující pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a svoji letošní tour uzavře 30. a 31. srpna na Bezdězu

Co budou mít všechny festivaly společné? Na každém budou dvě pódia, aby diváci nemuseli čekat na další bod programu. Chybět nebude ani tradiční páteční karneval s vyhlášením nejlepších masek. Přibydou také další dětské koutky a aktivity, aby si festivalovou atmosféru mohli užít celé rodiny. Bojíte se, že s nimi nebudete mít kde přenocovat? Hrady CZ nabízí hned několik alternativních možností, kde můžete strávit noc. Ať už různé VIP kempy, tak klasické stanové městečko zdarma. Do konce května můžete ještě lítsky koupit za zvýhodněnou cenu.

Lístky na festival Hrady CZ lze zakoupit v síti Ticketstream na www.hradycz.cz/vstupenky.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *