Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Deaf Heart natočili hudbu k filmu, který neexistuje

28 července, 2023

Deaf Heart natočili hudbu k filmu, který neexistuje

Kapela Deaf Heart přišla s novým singlem Yes/No, který drze prezentuje jako soundtrack k neexistujícímu filmu Hitch Hike, from Hell. O videklip se postaral režisér Richard Stiebler. Novinka patří k tvrdším a rockovějším skladbám v jejich playlistu. Za hudbou i textem stojí autorské duo – frontman Thomas Lichtag a kytarista Michael Vácha.

„Yes/No je o dnešní době, kdy každý může vykřikovat do světa cokoliv, i když jsou to lži nebo hloupý komentáře. Vítejme do věku dezinformací,” popisuje text písně Thomas.

Celá prezentace a promo singlu je postavené na dezinformacích. Kapela ráda vzbuzuje pozornost svými provokativními výstupy a tak tento počit není překvapujícím. Hudební produkce vznikla ve vlastním studiu The Sober Twins. O mix se postaral hudebník a producent Filip Vlček a master skupina svěřila studiu Fluid Mastering London.

„Vznik klipu nám spadl do klína vlastně sám. Náš dobrý kamarád Richard Stiebler zrovna potřeboval hudbu do svého nového filmu Hitch Hike, from Hell, tak jsme spojili síly. Byla to pro nás úplně nová zkušenost. Přeci jen jako filmoví fanoušci máme ke stříbrnému plátnu velký respekt,” komentuje s nadsázkou Michael a zve k jeho zhlédnutí. „Největší výzvou u filmu je vždy jeho financování a angažování kluků tomu příliš nepomohlo, nicméně výsledek předčil mé očekávání,” uvádí režisér Richard Stiebler, který se naladil na přidrzlou vlnu Deaf Heart.

 


Written by:



Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *