Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Tech

Battlefield Hardline má venku nový beta trailer!

3 února, 2015

Battlefield Hardline má venku nový beta trailer!

Vývojáři, kteří mají na starost nejnovějšího díl populární herní série s názvem „Battlefield“ aktuálně zveřejnili beta trailer dalšího dílu. Nový díl dostal název „Battlefield Hardline“ a samotný trailer naznačuje, že právě díky Hardline zažije Battlefield největší změnu ve své dosavadní historii.

Nebyla zlepšena pouze grafika,přidány nové efekty a zbraně, ale vývojáři práci na novém dílu vzali pěkně od podlahy a hráče tak přenesou do nového herního prostředí. Hra se tak místo v klasickém armádním prostředí odehrává v městské zástavbě, kde se povedou jednotlivé bitvy s drogovými kartely a gangstery.

Po shlédnutí traileru k novému dílu „Battlefield Hardline“ jsem se nemohl ubránit pocitu, že mi to něco připomíná. Co by to tak mohlo být? Aha, nové GTA V? Samozřejmě nelze na základě traileru vyvodit žádné závěry, ale něco mi říká, že těch podobností s novým GTA od RockStar Games bude víc.

Oficiálně by pak měl novej Battlefield Hardline vyjít 19. března, kdy hra vychází pro PC, PS3, PS4, Xbox360 a Xbox One. Takže zapínejte trailer, který vám alespoň trochu zkátí čekání.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *