Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Sport

Avizované překvapení od kluků z NoTheStark Production pro kickboxera Vaška Siváka je venku!

23 října, 2020

Avizované překvapení od kluků z NoTheStark Production pro kickboxera Vaška Siváka je venku!

Vašek Sivák a.k.a. Bad Boy a.k.a. česká kickboxerská špička scény má nového mediálního partnera… Řeč je o mladé dvojici @realphilstark a @mnothe1, kteří společně v roce 2019 založili „firmu“ NoTheStark Production věnující se tvorbě videí a fotografiím.

Společně s Vaškem mají kluci v plánu hromadu projektů, které včera (22.10.2020) odstartovali první avizovanou vlaštovkou prezentovanou s názvem Day of The Bad Boy.

https://badsivak.merchplace.cz

„Cílem projektu je ukázat tvrdou práci, odhodláni a také to, že úspěch, sláva a peníze nejsou zadarmo! Musíš si je vybojovat stejně jako titul mistra světa. Bylo super pozorovat Vaška při tréninku a vidět, že se v gymu cítí jako doma. Druhá část videa je fantazii, nadsázkou a do jisté míry také provokaci, která má trochu popíchnout potencionální soupeře.“ dodává jeden z autorů projektu @mnothe1.

„Řekli jsme Vaškovi, že nejlepší způsob jak se uvést, je trochu šokovat a pobouřit… To se nám myslím povedlo. S ostravským rodákem jsme se domluvili, že ho budeme plně podporovat na jeho cestě za tituly a úspěchy. Brzy tedy lidé mohou očekávat další fotografie, videa z příprav a také videa z cest za vysněným cílem.“ @mnothe1.
Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *