Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Umění

Noví talentovaní autoři získali Ocenění Webnovel Spirity Awards Spring 2020

Prosinec 14, 2020

Noví talentovaní autoři získali Ocenění Webnovel Spirity Awards Spring 2020

Webnovel, globální platforma pro elektronické publikování online literatury, 14. prosince 2020 představila vítěze své soutěže Webnovel Spirity Awards Spring 2020. Soutěž se snaží inspirovat a podporovat spisovatelské talenty z celého světa. V současné době má platforma více než 100 tisíc autorů z domova i ze zahraničí a více než 200 překladatelů do různých jazyků. Firma úspěšně vydala a vytvořila obrovské množství literárních děl, jako jsou například Candle in the Tomb, The Graver Robbers‘ Chronicles, Nirvana in Fire nebo The King’s Avatar, které byly adaptovány do filmové podoby, televizních seriálů, animovaných filmů, komiksů nebo her.

Účastníci soutěže měli příležitost vyhrát finanční odměnu ve výši až 10 tisíc dolarů. Přihlášeno bylo celkem 7560 novel a románů z různých oblastí, včetně fantastických žánrů, videoher či soudobých románů. Všichni vítězové, včetně 16 laureátů hlavních cen, se těší velké oblibě mezi svými čtenáři.

„Velmi děkujeme všem autorům, kteří se soutěže Webnovel Spirity Awards Spring 2020 zúčastnili. Tato soutěž se dočkala skvělých ohlasů, pomohla objevit celou řadu nových talentovaných autorů, kteří do ní přihlásili svá skvělá literární díla. Moc nás potěšil entuziasmus digitální autorské komunity, která se do soutěže zapojila,“ řekla Sandra Chen, ředitelka týmu Webnovel.

Mezi vítězná literární díla ve třech hlavních kategoriích, která získala hlavní cenu, patří za zlatou cenu The Crown’s Obsession a My Vampire System. Stříbrnou cenu získala díla Hellbound With You, New Age of Summoners a Reincarnated As A Fox With System. Poslední z hlavních cen, bronzovou cenu, získaly tituly Divinity: Against the Godly System, His Beautiful Addiction, Loving A Heartless Lawyer, Physics The Greatest Magic a The Evolution of a Goblin to the Peak. Podrobnější informace o vítězných dílech najdete na této webové stránce: https://bit.ly/2W6AxIN

Soutěž Webnoverl Spirity Awards se poprvé uskutečnila na Filipínách v roce 2019. V letošním roce bylo možné do soutěže přihlásit i díla v anglickém jazyce. Podle prohlášení společnosti Webnovel bude tato soutěž i nadále pokračovat v každoročním formátu.

„V průběhu let si firma Webnovel vybudovala stabilní a pevné vztahy s autory, čtenáři a partnery pro úpravu a vydávání obsahu,“ říká Sandra Chen. Autoři mohou na platformě Webnovel vydávat svůj obsah a čtenáři pak za čtení tohoto obsahu platí a zajišťují tak finanční příjem pro autory. Partneři platformy Webnovel pro vydávání a úpravu obsahu navíc pravidelně sledují jednotlivá vydaná díla a upravují je na základě zpětné vazby od čtenářů.

Webnovel má také svůj vlastní editorský tým, který autorům pomáhá zkvalitnit jejich díla tak, aby lépe oslovila čtenáře a trh. Kromě toho firma nabízí řadu online kurzů psaní, které lidem pomáhají zlepšit dovednosti nezbytné pro psaní webových literárních děl. Soutěž Webnovel Spirity Awards Spring 2021 začne již brzy. Neváhejte se zúčastnit!


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *