Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

VIVOBAREFOOT představuje nové modely na jaro/léto 2020

Únor 26, 2020

VIVOBAREFOOT představuje nové modely na jaro/léto 2020

VIVOBAREFOOT představuje novou kolekci na sezónu jaro/léto 2020. Ústředním motivem celé kolekce je aktivní životní styl a ohleduplnost k životnímu prostředí. Na své si přijdou sportovci, rodiny s dětmi, milovníci přírody, ale i fanoušci velkoměsta.

Značka VIVOBAREFOOT v současné době nabízí nejširší nabídku barefoot bot s patentovanou ultratenkou podrážkou.Barefoot obuv je navržena tak, aby neomezovala chodidla v jejich přirozeném pohybu a umožnila jim pracovat pro ně nejpřirozeněji, jako by byla naboso. Misí značky je osvěta o kategorii obuvi barefoot a změna obuvnického průmyslu ke snížení výroby bot se silnou neforemnou podrážkou, pasivní podporou nožní klenby a ve většině případů vyvýšeným podpatkem, který má za následek nepřirozený sklon chodidel. Barefoot bota by se vždy měla přizpůsobit tvaru chodidla, nikdy naopak. 

Podrážka barefoot obuvi se pohybuje v tloušťce od 3 do 6 mm, což je hlavní rozdíl, který ji odlišuje od obuvi minimalistické. Podrážka barefoot obuvi je i přes svou tloušťku pouhé 3 mm odolná proti oděru a propíchnutí.

Nové lifestylové modely vyrobené z vedlejšího rostlinného produktu kukuřičného průmyslu umožní podat maximální výkon. Modely Gobi II Eco a Gobi III Eco jsou klasikou pro každodenní nošení. Jsou vyrobené z konopného plátna a potažené organickou bavlnou, a proto šetrné k životnímu prostředí a přírodě. Model Primus Knit poskytne nohám celoroční komfort, a to díky spojení kůže a vlněné kotníkové ponožky. Další nové modely našly inspiraci v oceánu. Model Ultra III je vyroben z pěny BLOOM z vodních řas, flexibilní a rychleschnoucí a je tak ideálním obutím do nenáročného terénu. Malí sportovní fanoušci se mohou těšit na Primus Sport Kids, dva modely představené u příležitosti olympijských her 2020 v Tokiu. Impulsem pro vytvoření těchto bot byl výkon atletky Zoly Bud v roce 1984, jež zaběhla na trati dlouhé 5 000 metrů světový rekord bosa. Do přírody si nově budete moci vyrazit v botách Tracker FG, lehké voděodolné kožené trailové obuvi, Magna Trail a Primus Trail FG, vše ve dvou barevných variantách.

Všechny modely pochází z recyklovaných plastových lahví a disponují pevnou zevní podešví. Multiterénní boty vám díky jednoduchému designu poskytnou optimální oporu během vašeho výkonu a umožní vám splynout s přírodou. Více informací zde: www.vivobarefoot.cz


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *