Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Víceúčelák na Černém Mostě už příští pátek rozjíždí novou sérii mejdanů OUTTA CONTROL

Duben 6, 2018

Víceúčelák na Černém Mostě už příští pátek rozjíždí novou sérii mejdanů OUTTA CONTROL

Česká scéna se v dubnu dočká nové party zaměřené na bassline/grime/uk music s názvem OUTTA CONTROL. Ta se bude konat v prostorech protiatomového krytu na Černém Mostě, kde se nachází klub Víceúčelák aka Cover Place 2. Název akce pochází ze stejnojmenného tracku dvojice Denoir & Dryman, která už pátým rokem aktivně propaguje UK klubovou hudbu pod svou značkou Funk’d Up. OUTTA CONTROL je dalším projektem, na němž se D&D rozhodli spolupodílet, a to s cílem opět trochu rozhýbat dění na místní scéně a i na Černém Mostě. Můžete se těšit na rozjeté mejdany v doslova undergroundovém prostředí, které je pro bass music naprosto ideální. Na OUTTA CONTROL #1 se představí silná domácí sestava – MC Joshua pokřtí svoje EP Špína Smrad s hromadou zajímavých hostů, Denoir s Drymanem předvedou pravý Funk’d Up vibe s MC Pat z UK a představí se také taletovaní bass djs Mr Be, Skid & Ruen.

Jedním z představitelů nové vlny MCs na české scéně s grimeovým backgroundem je Joshua. Jeho jméno se zapsalo do povědomí hlavně díky tracku Znova, ale taky si určitě vybavíte featuring na trackách jako Dvakrát Tolik nebo Young Guns. Joshua si získal fans nespoutaně energickým až agresivním projevem, který dobře funguje s instrumentály dvojky Dryman & Soulcox. Na pražský křest nového EP si pozval velkou spoustu dalších skvělých MCs, kterým u nás bude patřit blízká budoucnost: Pain, Ridig, Blako, Tubs, Braush, Doner Dee, Klapman Oner, Štverec, Waitek.

DenoirDrymanem stojí v čele projektu Funk’d Up, jenž vytvořili coby platformu k propagaci UK club music, ať už bassline, garage nebo house. Funk’d Up nights mají striktní hudební pravidla a drží se původní undergroundové podoby těchto žánrů, ve snaze přiblížit publiku typicky britský vibe – spousta energie, exkluzivních dubplatů, rewindů, ale taky různorodých setů a MC vystoupení. D&D můžete znát díky jejich trackům se Scrufizzerem, Smackem nebo MC Blendou, mají za sebou zahraniční bookingy, set na slavném Rinse FM nebo feature v DJ Mag UK. Ve Víceúčeláku zahrají typický Funk’d Up set a na mikrofonu je bude stylově doprovázet (jak jinak než britský) MC Pat. Line up doplní oddaný milovník bass music + šikovný dj Mr BE a dvojice nadšených reprezentantů TNT Crew z Mělníka – Skid & Ruen.

FB Event: https://www.facebook.com/events/682815398776496/

outta control


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *