Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Vans přináší novou dámskou kolekci oblečení a doplňků v duchu DIY

Červenec 16, 2019

Vans přináší novou dámskou kolekci oblečení a doplňků v duchu DIY

Značka Vans již od roku 1966 vzdává poctu těm, kteří dělají věci po svém. Byla zrozena z kalifornské surfařské kultury, stojící u vzestupu skateboardingu a v současnosti je zaměřená na hudbu a umění. Vans je zkrátka značka pro všechny, kteří nehodlají kráčet s davem. Na podporu této idei vznikla nová kolekce obuvi a oblečení. Inspirovaná je retro potisky, grafikou a logem z dámské produktové linie z 80. a 90. let, zvané Lady Vans.

Na kolekci se podíleli dvorní designéři obuvi a oblečení, z nichž každý připravil jednu tiskovou stránku. Jednotlivé části pak byly použity jako grafické prvky, které se prolínají napříč všemi kousky. V duchu DIY a kreativního sebevyjádření si mohou zákazníci oblečení navíc přizpůsobit dle svého vkusu a vytvořit si tak originální kousky.

Jak? Například raglánový top s dlouhým rukávem obsahuje předtištěné linie na rubu jako návod, jak si zkrátit samotný top i rukávy. Také na midi šatech naleznete předtištěné linie na rubové straně, pomocí kterých si bude opět možné šaty přizpůsobit.

Co se týče obuvi, oba modely Lady Vans Era a Sk8-Hi staví na celoplošném designovém potisku a retro grafice loga. Model Era bude dostupný ve třech grafických provedeních v sytě růžové a svítivě zelené. Nabídku doplní také dvě provedení modelu Sk8-Hi v černé a sytě růžové variantě, s kontrastní svítivě zelenou vnitřní částí boty a žlutým postranním pruhem.

Nabídku oblečení a obuvi z  kolekce Lady Vans s možností customizace nyní naleznete u prodejců Vans a také online na vans.com.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *