Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Vans ve spolupráci s Vivienne Westwood Anglomania představuje novou kolekci tenisek ve znamení neohroženého individualismu

Září 16, 2019

Vans ve spolupráci s Vivienne Westwood Anglomania představuje novou kolekci tenisek ve znamení neohroženého individualismu

Vans přichází s novou kolekcí, ve které spojila své síly s britským módním domem Vivienne Westwood a vytvořila kolekci obuvi oslavující nebojácný individualismus a nespoutanost. Tato minikolekce přinese celkem šest modelů ikonických tenisek Vans nesoucích kultovní potisky, grafiky a designové prvky z dílny Vivienne Westwood.

Představení několika modelů můžete najít zde, v kolekci je jich ovšem více. Model Sk8-Hi odkazuje na rodiště obou značek vyobrazením ručně psaného dopisu zaslaného z Jižní Kalifornie do vlajkové prodejny Vivienne Westwood na adrese Conduit Street 44 v Londýně. Model Sk8-Hi Platform je inspirován ikonickou pirátskou botou, kterou Vivienne Westwood poprvé představila v roce 1981 jako součást legendární kolekce Pirate. Další model Checkerboard Slip-On spojuje historii obou značek skrze šachovnicový vzor doplněný o výrazný nápis DESTROY, přičemž oba tyto symboly spatřily světlo světa ve stejném roce 1977. Vivienne navíc přispěla k myšlence neustále se vyvíjejícího šachovnicového vzoru zvětšením čtverců a jejich natočením do diagonály.

Kolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania bude k dostání od 20. září u vybraných prodejců Vans a Vivienne Westwood po celém světě a online na webu Vans.com a VivienneWestwood.com.

#VansxVivienneWestwood


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *