Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle

Regionální výrobce sirupů čeká na Ježíška, přidejte se a vyhrajte

Listopad 30, 2020

Regionální výrobce sirupů čeká na Ježíška, přidejte se a vyhrajte

Regionální výrobce sirupů, jablonecká společnost Kitl s.r.o., spouští první prosincový den adventní soutěž. Chce tak povzbudit veřejnost v této nelehké době a společně se svými příznivci čekat na Štědrý den. Propojí je prostřednictvím soutěže, při které mohou navíc každý den vyhrát zajímavý a užitečný dárek. Adventní soutěž startuje první minutu 1. prosince 2020 a potrvá do půlnoci 24. prosince, tedy do Štědrého dne.

„Jako se otvírají okénka na klasickém adventním kalendáři, tak i my budeme každý den otevírat pomyslné okénko kalendáře na našich facebookových stránkách, tedy na profilu Kitl.cz. Každý den se bude hrát znova, a tak není třeba věšet hlavu, když si některý den nestihnou zájemci naše okénko otevřít. Hrát od začátku budeme vždy každý den,“ vysvětluje Kateřina Fialová, která vede marketing společnosti Kitl.

Smyslem soutěže je nahrát na facebookové stránky společnosti Kitl s.r.o., pod obrázek ceny daného dne, momentku z toho, jak probíhají přípravy na Vánoce u soutěžícího doma. Pochlubit se může například vánoční výzdobou, fotografií voňavého cukroví nebo momentky z jeho pečení, zveřejnit třeba jak balí vánoční dárky nebo zachytit nějakou tradici, která u něj v rodině nesmí v adventním čase chybět, či akci, které se pravidelně účastní. Snímek, který v daný den dostane nejvíc lajků, vyhraje.

„Jde nám o to nejenom pobavit při čekání na Ježíška, ale také prostřednictvím fotografií soutěžících ostatní inspirovat,“ vysvětluje Kateřina Fialová.

Na soutěžící čekají skvělé ceny, samozřejmě od společnosti Kitl s.r.o. Těšit se mohou na dárková balení oblíbených bio sirupů z ovoce či bylinek, rozličné chutě legendárních lahvových Syrobů, originální Kitl trička nebo dárkové vouchery. Soutěžit můžete na facebookovém profilu Kitl – Hlavní stránka (facebook.com)

Společnost Kitl s.r.o. se specializuje na výrobu bylinných či ovocných sirupů, s důrazem na využívání surovin z biologického a k přírodě šetrného hospodářství. Inspiraci k přípravě receptur čerpá z dobových regionálních pramenů a inspiruje se při jejich přípravě historií prověřenými recepty. Ostatně i název společnost je odkazem na postavu legendárního léčitele a doktora Jana Josefa Antonína Eleazara Kittela, který žil a působil v 18. století na pomezí Jizerských hor a Krkonoš.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *