Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Pozvánka na Slavnosti břeclavského piva

Březen 25, 2018

Pozvánka na Slavnosti břeclavského piva

Stejně jako loni bychom vás chtěli pozvat již na šestý ročník Slavností břeclavského piva, který se uskuteční pod břeclavským zámkem 9. června 2018. Jedná se o jednodenní hudební festival na jižní Moravě. Předprodej vstupenek již začal, do konce března jsou vstupenky za 350 kč, poté se cena navyšuje.

V letošním roce se návštěvníci mohou těsit na dobře známou kapelu ŠKWOR, která vystoupí s novou deskou. Představí se také oblíbená kapela MIG 21 v čele s Jirkou Macháčkem. Tvrdší hudbu předvede DYMYTRY. Dalšími z velkých jmen festivalu je XINDL X nebo RYBIČKY 48.

Slavnosti nabízí hned dvě pódia. Na tom druhém vystoupí COCOTTE MINUTE, JOHN WOLFHOOKER, DAVID SYPKA nebo vítězové soutěže kapel IRNIS NIGHTEEN SEVENTIES, vrcholem bude závěrečná párty s kapelou SKYLINE.

Už velmi brzy také pořadatelé představí pivovary z jižní Moravy, které letos doplní břeclavské portfolio.

„Opět je zasadíme do Stanu pivních speciálů s tematickým sezením. Speciály jsme poprvé připravili loni a myslím, že měly velký úspěch,“ uvedl Jan Svoboda.

Zastoupeny budou pivovary Mazák, Frankies, Křikloun, Holičsky Wywar, Mamut, Kyjovský pivovar a Lucky Bastard. Na minimálně pěti kohoutech pak bude k dispozici čerstvé tankové pivo.

Po uskutečnění akce  se můžete těšit na fotoreport na naší stránce.

Slavnosti břeclavského piva: http://slavnostibreclavskehopiva.cz/

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *