Stejně jako loni bychom vás chtěli pozvat již na šestý ročník Slavností břeclavského piva, který se uskuteční pod břeclavským zámkem 9. června 2018. Jedná se o jednodenní hudební festival na jižní Moravě. Předprodej vstupenek již začal, do konce března jsou vstupenky za 350 kč, poté se cena navyšuje.

V letošním roce se návštěvníci mohou těsit na dobře známou kapelu ŠKWOR, která vystoupí s novou deskou. Představí se také oblíbená kapela MIG 21 v čele s Jirkou Macháčkem. Tvrdší hudbu předvede DYMYTRY. Dalšími z velkých jmen festivalu je XINDL X nebo RYBIČKY 48.

Slavnosti nabízí hned dvě pódia. Na tom druhém vystoupí COCOTTE MINUTE, JOHN WOLFHOOKER, DAVID SYPKA nebo vítězové soutěže kapel IRNIS NIGHTEEN SEVENTIES, vrcholem bude závěrečná párty s kapelou SKYLINE.

Už velmi brzy také pořadatelé představí pivovary z jižní Moravy, které letos doplní břeclavské portfolio.

„Opět je zasadíme do Stanu pivních speciálů s tematickým sezením. Speciály jsme poprvé připravili loni a myslím, že měly velký úspěch,“ uvedl Jan Svoboda.

Zastoupeny budou pivovary Mazák, Frankies, Křikloun, Holičsky Wywar, Mamut, Kyjovský pivovar a Lucky Bastard. Na minimálně pěti kohoutech pak bude k dispozici čerstvé tankové pivo.

Po uskutečnění akce  se můžete těšit na fotoreport na naší stránce.

Slavnosti břeclavského piva: http://slavnostibreclavskehopiva.cz/