Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Cinema Hudba

Nový dokument o skupině Coldplay putuje do českých kin

Listopad 10, 2018

Nový dokument o skupině Coldplay putuje do českých kin

Snímek s názvem Coldplay: A Head Full Of Dreams mohou všichni fanoušci této oblíbené britské skupiny navštívit ve vybraných kinech Cinema City již ve 14. listopadu. Dokumentární film, obsahující i exkluzivní archivní záběry, mapuje cestu populární skupiny z malých londýnských barů, až na největší pódia.Režie nového dokumentárního snímku se ujal Mat Whitecross, který provází kapelu Coldplay již od úplných začátků. Ty se datují do roku 1996, kdy skupinu založil její frontman Chris Martin se spolužákem Johnym Bucklandem, když studovali na londýnské univerzitě. Diváci se vrátí do doby, kdy slavní Coldplay vystupovali po malých barech a postupně si svoji podmanivou hudbu získávali nejen nové fanoušky, ale i řadu hudebních ocenění. Napůl dokument s exkluzivními archivními záběry střídají sestřihy z posledního veleúspěšného turné „A Head Full of Dreams“ a vzhledem k tomu, že se toto turné České republice vyhnulo, mohou si ho příznivci kapely nyní vychutnat na plátnech kin.

Snímek mohou diváci navštívit ve vybraných kinech Cinema City, a to v pražském megaplexu Cinema City Chodov, Cinema City Slovanský dům, Cinema City Ostrava, Cinema City Olympia Brno a Cinema City Plzeň. Ve všech uvedených kinech se uskuteční pouze jedna projekce, a to ve středu 14. listopadu 2018.

Vstupenky na projekce jsou již v prodeji a to na pokladně kin nebo online. Cena je 299 Kč, exkluzivní slevu 70 Kč získávají členové věrnostního Cinema City E-clubu.

Více informací naleznete na www.cinemacity.cz


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *