Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Nově vzniklý projekt Food Addictors odhaluje po svém pilotním mini filmu plány do budoucna

Červen 22, 2018

Nově vzniklý projekt Food Addictors odhaluje po svém pilotním mini filmu plány do budoucna

„Neuvěřitelná energie, auta, pánve, zbraně, nože, pot a 22 hodin na nohách“. Přesně těmito slovy uvedli kluci z nově vzniklého projektu Food Addictors ještě před vydáním svůj pilotní mini film Fresh, který putuje mezi živými již něco kolem dvou týdnů. Pokud ti i přes to unikl mezi prsty, doporučujeme cestu v čase.

S pilotním mini filmem odstartovali chalani také své nové webové stránky (www.foodaddictors.cz) , na kterých najdeš i spoustu fresh gearu, kterým si můžeš okořenit svůj šatník.

Co nás však momentálně zajímá nejvíce, jsou plány do budoucna a proto jsme kontaktovali jednoho z členů aby nám prozradil zákulisní informace, co se právě děje za oponou. Následné menu, které můžeš očekávat už brzy, vypadá následovně.

  1. V rozmezí měsíce a půl se bude servírovat „making of“ z již vydaného mini filmu, po kterém přijde na řadu i jej zkrácená verze, nimž máme na mysli pouze track.
  2. Následně se do konce prázdnin točí čtyři klipy, které půjdou postupně ven od září. První společně s albem a následně každý měsíc další.
  3. V poslední řadě se můžete v mezi období těšit i na soutěž, kterou pro vás připravujeme a publikujeme již brzy.

Stay Tuned !!!


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *