Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Náš dceřin magazín HipHopStage.cz právě vydal třetí pokračování projektu Back to Boom Bap

Září 14, 2019

Náš dceřin magazín HipHopStage.cz právě vydal třetí pokračování projektu Back to Boom Bap

Ačkoliv si v dnešní době musíme přiznat, že boom bap už není tak dominantní styl v hip hopové produkci, stále nevymizel a je mezi námi. Na pevné kořeny se jen tak nezapomíná. Něco nám dokonce říká, že se tyto výrazné bubny opět derou do popředí.

Své si o tom myslí i nás dceřin magazín HipHopStage.cz, který právě vydal třetí a nejspíše poslední pokračování instrumentálního projektu Back To Boom Bap. 44 producentů pod jednou hlavičkou? Proč by ne… Pestrý a velmi nabitý projekt je mezi živými a vy si tak můžete zpříjemnit víkend pořádnou muzikou.

Kdo všechno se pochlubil na tomto výstřelů svou prací? Mrkni na seznam všech zúčastněných a najdi si mezi nimi svého favorita. Jména jsou následující: Jchl, Duhan, Koža, Gotcha Beats, Follow, J-Bez, Weta, Washelll, Hawky, Neri, Beatzgrafik, Bezočivec, Stray Side, Snackill Rawshitz, G-Money, Blazebeatz, KHZ, DJ Funkdat, Ajvy, Fash Flaga, Jan Flova, Jml Beats, Kubake, Skoopy, Plampi Beatz, Wave B, JX, Minor Productions, Elbe, 3SK4, Bencoo beats, Cali, Dexpear, Martin Rawas, Pohry, Psyché beatz, Rescue, Wave Beats, Maicon Beat, Danaz, Worry Beats, Muzungu, Donaldzr beats a Novot.
Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *