Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Lady Gaga představí fanouškům své nové jazzové album na on-line vystoupení exkluzivně pro Westfield

Září 15, 2021

Lady Gaga představí fanouškům své nové jazzové album na on-line vystoupení exkluzivně pro Westfield

Westfield – přední světová značka v oblasti nakupování, životního stylu a zábavy – oznamuje exkluzivní celosvětové vystoupení Lady Gaga, držitelky 12 ocenění Grammy, které se koná on-line v celosvětové síti center Westfield při příležitosti uvedení jejího nového alba duetů s Tony Bennettem, Love For Sale.

Ještě před oficiálním uvedením alba Love For Sale pro veřejnost, které se uskuteční 1. října, uspořádá hvězda světové populární hudby on-line vystoupení oslavující klasický jazz. Díky partnerství s Westfield a jeho široké síti nákupních center se silným zázemím v on-line prostředí proběhne představení alba v rámci jedinečného virtuálně-fyzického vystoupení.

Skladby z nového alba uslyší zákazníci připojení virtuálně a fyzicky přítomní ve fanzónách některého z 21 center Westfield v Evropě a USA včetně pražského Westfield Chodov.

„Moc ráda zpívám jazzovou hudbu a těším se, až si všichni poslechnou mé nové album Love For Sale s Tonym Bennettem. Jsem vděčná společnosti Westfield, že mi pomůže přiblížit se fanouškům a mé vystoupení jim po celém světě zprostředkovat právě v době, kdy nemohu cestovat já za nimi,“ vysvětluje Lady Gaga.

Získat exkluzivní přístup na on-line stream vystoupení, které proběhne ve čtvrtek 30. září, je možné od dnešního dne po registraci na adrese Live.Westfield.com, vstupenky do oficiálních fanzón pak budou k dispozici od 20. září pro členy věrnostního programu Westfield Club.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *