Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Hudební festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní line-up letošního roku, čím letos zaujme?

Červen 26, 2019

Hudební festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní line-up letošního roku, čím letos zaujme?

V loňském roce jsme navštívili festival Vizovické Trnkobraní. Ten se tradičně koná v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Spojuje hudbu, dobré jídlo a oblíbenou pálenku. Zajímavostí je také to, že je to u nás festival s nejdelší tradicí. Letos proběhne již 52. ročník a my u toho opět budeme, abych jej pro vás nafotili. Lepší ale určitě je, si jej užít z první řady. Co letošní ročník nabídne?

Uskuteční se v pátek a sobotu 16. a 17. srpna. Mezi hlavní interprety bude patřit Kryštor, Chinaski, Škwor, No Name, Mirai či Horkýže Slíže. Program bude probíhat na dvou stagích a uskuteční se zde také koncerty Anny K, Lenny, Michala Hrůzy, Vypsané fixy nebo Visacího zámku.

Trnkobraní pořádalo na svém facebooku talentovou soutěž Zahraj si s kapelou na Trnkobraní. Tu vyhrála lokální kapela Echo. Chybět nebude ani stand-up vystoupení Komiků s.r.o. v čele s Lukášem Pavláskem a Milošem Knorem. 

Součástí festivalu bude i oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků otevřená široké veřejnosti. Do pojídání se opět zapojí i vystupující kapely, které mají vlastní soutěž probíhající po celou dobu festivalu. V předchozích dvou letech v soutěži hudebních jedlíků s přehledem zvítězila skupina Visací zámek. Soutěž budou letos moderovat Láďa Hruška a Michal Kavalčík. Knedlíky jsou zde k ochutnání také pro návštěvníky vestivalu. Jsou vyráběné z různých druhů ovoce, ze kterých likérka Rudolf Jelínek pálí své destiláty. 

Trnkobraní pro návštěvníky chystá i letos vysoký komfort, v prostoru před festivalovým areálem bude k dispozici prodejna potravin. Ubytovat se bude možné opět v placeném VIP kempu, bezpečném, oploceném, hlídaném a osvětleném prostoru s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití telefonů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a sociálním zařízením s pravidelným úklidovým servisem, nebo ve stanovém městečku zdarma.

Vstupenky lze koupit na http://www.vizovicketrnkobrani.cz/vstupenky/ Více na www.trnkobrani.cz


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *