Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

FESTIVAL NA VÝSTAVIŠTI V LETŇANECH VÍTÁ I HANDICAPOVANÉ

Červen 20, 2020

FESTIVAL NA VÝSTAVIŠTI V LETŇANECH VÍTÁ I HANDICAPOVANÉ

Rozsáhlý areál na Výstavišti v Letňanech se po celé léto proměnil na festival PRAGUE KEMP. Díky tomu, že je celý areál dobře přístupný i pro zdravotně handicapované, se letos mohou na letní zábavu přijet podívat i lidé, pro které by třeba účast na koncertě na louce nebyla možná z důvodů jejich zdravotních omezení.

Již od 13. června a až do 21. srpna se PVA EXPO Letňany otevírá pro návštěvníky několik dní v týdnu a nabízí průřez aktivit, od příjemného posezení, přes koncerty, letní kina, divadla až po rodinnou zábavu. V rámci PRAGUE KEMPU LETŇANY už návštěvníci zhlédli třeba show Vladimíra Hrona, koncert Jamese Cola, nebo koncert legendární skupina Olympic!

následujících týdnech až do 21. srpna vám Prague Kemp Letňany mimo jiné nabídne vystoupení Adama Mišíka, metalové kapely Arakain, Petra Koláře, bigbeatový večer Vítkova kvarteta a Romana Dragouna, popové koncerty Michala Davida, Václava Neckáře, Hany Zagorové, Petra Rezka, Petry Janů, umělkyně Vladivojna La Chia, ale i koncerty Olgy Lounové, Debbi a v neposlední řadě se dvakrát se svou show objeví také Leoš Mareš. Roots music přijede zahrát kapela Jelen, pop-punk Rybičky 48 a s jsou v plánu i vystoupení punkových legend E!E, NVU a Zputnik. Ve velkém vystoupí seskupení Vivaldianno, zazní i muzikálové melodie ze Šakalích let a na své si přijdou i milovníci Walda gangu.

V sobotu 1. srpna vystoupí unikátní Pražský filmový orchestr, který vám zahraje ty nejznámější filmové melodie ze Star Wars, Pirátů z Karibiku, Batmana, Avengers či kultovního seriálu Game of Thrones a mnohých dalších!

Program doplní i věčně vyprodané divadelní vystoupení Natěrač a Příště ho zabiju sám nebo tři programy vystoupení Pohádkoland pro děti. 

Pro aktuální program sledujte facebook festivalu https://www.facebook.com/prague.kemp.official

Neváhejte vyrazit spolu s celou rodinou, lístky v prodeji na https://www.ticketstream.cz/

Fotky: Xantypa, web Prague Kemp festivalu http://www.praguekemp.cz


photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.czLeave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *