Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

3 podzimní trendy, o kterých se vyplatí vědět!

Srpen 17, 2018

3 podzimní trendy, o kterých se vyplatí vědět!

Ačkoliv všichni tušíme, že high-waisted džíny nám ještě pár let vydrží, podzimní sezóna s sebou přináší několik staronových nápadů na obohacení šatníku, o kterých stojí za to se zmínit.

1) Klasické kostky

Hipsterský trend je stále všude kolem nás, a tak se do ulic vrací oblečení našich prarodičů ve formě klasických kostkovaných kalhot, sukní či šortek, ze kterých se správným nakombinováním stávají moderní stylové kousky. A pokud ve sklepě žádné nenaleznete, obchody už se jimi začínají plnit!

2) Viditelná loga

OK, přiznejme si to, bílé triko s červeným nápisem Levi‘s přes hruď už má každý druhý. Ale co takhle zkusit něco alternativnějšího? Dobrou volbou je například tradiční značka FILA, která se v posledních letech dostává opět na výsluní.

3) Kůže

Přes krátké období nepraktických sametových svršků už jsme se naštěstí přenesli, a nyní je načase dát přednost kvalitnějším materiálům. Jedním z nich je rozhodně kůže, a nebo ještě lépe (zvířata jsou kamarádi) koženka. Černá „motorkářská“ bunda je univerzální kousek do každého stylového šatníku, který jen tak neomrzí, a ti odvážnější z nás mohou experimentovat i s kalhoty či high-waisted sukní.

Autor: Valerie Brůhová


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *