Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Druhý ročník festivalu Purple Haze již v červenci!

27 června, 2022

Druhý ročník festivalu Purple Haze již v červenci!

Letošní první sobotu v červenci (2. 7. – 13.00) proběhne druhý ročník festivalu Purple Haze pořádaný studenty brněnských vysokých škol. I tentokrát festivalem ožije část parku Anthropos v brněnských Pisárkách. Pod bedlivým dohledem studentů zvuku na VUT a osvětlovačů z JAMU vzniká netradičně pojaté pódium mezi stromy, překryté obřím beduínským stanem, na němž se objeví řada progresivních mladých interpretů.

Na domácí půdě vystoupí surfrocková jízda „Panoptikum“, psychadelic-rock „Šamanovo Zboží“, energický alternativ-pop „Kule“, funky-rocková pětice „Toadplanet“ a něžný indie-pop „Break Falls“. Poprvé se v Brně představí brit-rockové uskupení „Prince Harlow“. Spolu s ním z Prahy dorazí také indie-folkový písničkář „Dvouhlavej Kluk“ a původně Opavské nyní však zejména Pražské downtempové elektro „Lowmoe“. Večer bude uzavírat houseový DJ „Bert“.

Pro letošní ročník si nechali autoři uvařit vlastní „Purple Haze – ležák 11°“ a samozřejmě nebude chybět ani signature drink „Purple Collins“.

Vstupné na festival je dobrovolné. Nicméně, zakoupení vstupenky v hodnotě 200,- Kč pomůže, aby mohl festival do dalších let růst a zároveň zůstat v takovéto studentské a neziskové podobě.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *