Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Oslavte svátky s vánočním albem Heleny Vondráčkové!

5 prosince, 2021

Oslavte svátky s vánočním albem Heleny Vondráčkové!

Na četná přání fanoušků vychází v luxusní reedici jedno z nejprodávanějších alb Heleny Vondráčkové, kterým uděláte radost nejen všem fanouškům této české hudební ikony. Připomeňte si na dvou CD ty největší hity jako TICHÁ NOC, VŮNĚ VÁNOC nebo VÁNOCE JAK HROM a nechte se unášet tou pravou vánoční náladou. Album Vánoce s Helenou je už nyní k dispozici. 

K jubilejnímu 25. výročí od původního vydání nyní vychází Vánoce s Helenou v rozšířené edici na dvou CD. První disk obsahuje původní kolekci nejkrásnějších vánočních písní, která se pyšní platinovým oceněním za prodej více než 100 000 nosičů.  

Na druhém disku je unikátní záznam živého provedení alba Vánoce s Helenou s výjimečnými hosty: Martou Kubišovou, Karlem Černochem a Jiřím Kornem. Tento živý koncert z Lucerny vysílala v roce 1996 i Česká televize. Celá kolekce je doplněna výpravným bookletem, který obsahuje všechny texty, abyste si mohli tyto vánoční písně spolu s Helenou zazpívat i u vašeho vánočního stromečku. Kromě textů v něm naleznete i unikátní fotografie. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *