Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Holy Goof s odzbrojujícím úsměvem roztančí Roxy

2 dubna, 2022

Holy Goof s odzbrojujícím úsměvem roztančí Roxy

S odzbrojujícím úsměvem na tváři, Holy Goof roztáčí adrenalinem nasáklou směs houseu, garage a grimeu. Zní přímočaře a těžce, přitom energicky a hravě.

Vyrůstal na hip hopu, Helter Skelter, závodně boxoval. Říká se, že jednou prodal svou sbírku desek, nakonec ovšem tvorba hudby vyhrála. Vystoupení v Boiler Roomu označuje za zlomový moment, od té doby si zahrál na Coachelle či Glastonbury, spolupracoval s řadou špičkových tvůrců (DJ ZincJauzNotion) a remixérů (TiëstoPost MaloneMartin GarrixKhalid). Pod hlavičkou londýnského Fabricu vypustil vlastní mix a dále vydává pod svým labelem HGMusic.

Holy Goof, neboli svatý blázen, není žádný kněz ani nic takového – když v roce 2015 začínal, chtěl akorát originální a lehce dohledatelné jméno. Teď se o něm mluví jako o lídru současného bass houseu a jeho jméno je na scéně nezaměnitelné.

„Vždycky jsem dělal jen to, co jsem chtěl,“ říká britský producent a DJ, který dostal rave ze sklepa do undergroundového mainstreamu. Do Prahy se vrací s plánem roztančit plnou Roxy.

Holy Goof ∞ Roxy

https://www.facebook.com/events/387669959433047


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *