Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

CLIMAX slaví 23. narozeniny

23 října, 2021

CLIMAX slaví 23. narozeniny

Nejstarší česká klubovka oslaví již tradičně na konci listopadu další narozeniny. Hlavním hostem těch 23tých bude šikovný britský producent a brilantní DJ Sonny Wharton. Večer bude klasicky pod taktovkou rezidenta Chrise Sadlera. Dalším hostem z Velké Británie bude také výborný Luke Stanger. Nečekejte nic míň než aktuální světovou groovy a pumpin‘ house music po celou noc.

Headliner noci Sonny Wharton je již dnes velkou postavou house a techno scény a to nejen ve Velké Británii. Sonny má skvělou produkci a patří mezi světovou špičku díky svým DJ skills. Jeho kariéru nastartovalo vítězství v mix-tape soutěži pro Renaissance a DJ Mag, díky které se stal rezidentem na Ibize. 

Sonny Wharton je dnes již známý po těch nejslavnějších klubech a festivalech na světě. Publikum si ho oblíbilo díky velké hudební rozmanitosti ve svých setech, elektrizující energii a také díky velké podpoře od BBC Radio 1. Letošní 23. oslava legendární klubovky CLIMAX nemohla mít lepšího hosta. Poslední sobota v měsíci listopad – 27.11, ROXY!

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *