Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Annet X a Radimo zahráli koncertní set a objevili nečekané spojení

1 listopadu, 2021

Annet X a Radimo zahráli koncertní set a objevili nečekané spojení

Byl to večer nečekaných spojení. V prostorách podniku Radlická kulturní sportovna se v polovině října uskutečnila akce, na které tradiční irská whiskey Tullamore D.E.W., která je slavná po celém světě, představila svou novou podobu. Unikátní spojení irského tradičního nápoje s českým medem, to je Tullamore D.E.W. Honey. Na večírku, kde nechyběly tváře z různých odvětví od gastronomie po kulturu, navíc zazpívala koncert talentovaná Annet X, která připravuje koncert v pražském Lucerna Music Baru.

 

 

Zpěvačka Annet X ve svých dvaadvaceti letech stihla již poměrně hodně. V roce 2020 vydala album s názvem „Až budu velká, chci být Aneta Charitonová“ a na streamovacích službách ji poslouchají tisícovky posluchačů. Zpěvačka na večírku, kde svět spatřilo poprvé unikátní spojení irské whiskey a českého medu, zahrála koncertní set společně s producentem a hudebníkem Radimem, se kterým dlouhodobě spolupracuje. Tradiční výrobce a producent irské populární whiskey Tullamore D.E.W. připravil unikátní kombinaci. Na barech a v obchodech v ČR a Slovensku lze nyní najít tuto zajímavou novinku. Poctivé ingredience, jemná a vyvážená chuť s tóny vanilky, medu a dubu tomu všemu dodává extra fancy level. Bodne jak čistá, tak i na ledu.

 

Česká republika se řadí ke světové špičce v poměru počtu včelařů na počet obyvatel. Tradice tohoto poctivého řemesla sahá více než sto let zpět v čase. I proto, že se umění produkce medu předává u nás z generace na generaci, český med chutná prostě nejlépe. Podle odborníků je vhodné Tullamore D.E.W. Honey vychutnat jak na ledu tak čistou.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *