ANETT X MÍŘÍ DO O2 UNIVERSA. NOVÁ ÉRA ZAČÍNÁ.
Annet X oznámila svůj dosud největší samostatný koncert. Po jarním klubovém turné a vyprodané show v pražském Roxy, kde pokřtila album BBYGIRL, vnímané kritikou jako výrazný autorský posun, se 12. listopadu přesouvá do O2 universa. Fanoušky čeká větší, odvážnější a výraznější performance. Bez kompromisů. Prodej vstupenek bude zahájen 17. května v sítích Ticketportal a Ticketmaster.
Vyprodané květnové Roxy nebylo vrcholem tour, ale vstupem do nové éry. Tenhle koncert ukázal sílu, která se v listopadu vrátí a posune zase o kus dál, směrem k ambicióznější vizuální stylizaci a sebevědomější pódiové podobě. Do světa BBYGIRL.
„Roxy bylo intenzivní a moc jsem si to užila. Klubové koncerty jsou plné energie a intimní atmosféry. Těším se ale i do většího prostoru, kde tu show můžeme zase více rozvinout, a to jak vizuálně, tak i tanečně. Už se chystáme a musím říct, že je to zase jiný adrenalin. Chci, aby zážitek byl silný, sexy a naplno,“ popisuje Annet X.

Na výsledné podobě show se podílí Matyáš Vorda, který připravuje stage design, a choreograf a street dancer Simon Šinka. Fanoušci se mohou těšit na rozšířený taneční tým i výrazně propracovanější choreografii, která bude ještě víc akcentovat dynamiku celého vystoupení.
Annet X dlouhodobě patří k nejvýraznějším hlasům své generace. Její tvorba propojuje R&B, rap, neo-soul i elektroniku s osobní výpovědí a jasnou estetikou. Oslovuje publikum, které hledá autenticitu, emoce i výraznou vizuální identitu – bez potřeby se přizpůsobovat.
Listopadový koncert bude dosud největším uvedením éry BBYGIRL – a její další kapitolou.
Předprodej: https://www.o2universum.cz/events/annet-x/




