Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Reporty Umění

O2 Knihovna spustila novou funkci „Pošli do čtečky PocketBook“

13 listopadu, 2020

O2 Knihovna spustila novou funkci „Pošli do čtečky PocketBook“

Díky službě „Pošli do čtečky PocketBook“ si můžete v aplikaci O2 Knihovna zakoupit jakoukoliv e-knihu a jedním kliknutím si ji pošlete do své čtečky. Funkce zasílání e-knih do čteček Kindle funguje v aplikaci O2 Knihovna už delší dobu. Nyní dostávají tu samou možnost i uživatelé dalších zařízení. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak zakoupenou e-knihu dostat do čtečky. Přímo, bez stahování a nutnosti připojení k počítači.

Velký výběr titulů různých žánrů je navíc v nabídce do 16. listopadu s 50% slevou.  E-knihy nejen ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. Vybraný titul je možné zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay. Zákazníci O2 jej mohou uhradit také prostřednictvím faktury spolu s vyúčtováním.

S 50% slevou si nyní zájemci mohou užít například román oblíbené české autorky Radky Třeštíkové – Bábovky. Čeká je upřímná zpověď dvanácti žen, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Milovníci detektivek zase ocení krimi Říkají mi Lars tuzemského spisovatele Daniela Grise. Pro dlouhé podzimní večery je jak dělaný napínavý příběh Sedmá pohroma amerického novináře, spisovatele a veterináře Jamese Rollinse. V O2 Knihovně si přijdou na své i ti, kdo příběhy rádi poslouchají. V nabídce je totiž i velké množství audioknih.

S všeobecnou digitalizací je přirozené, že papír postupně vyměňujeme za řady jedniček a nul. V jednom lehkém zařízení tak můžeme mít tisíce a tisíce stran zábavy. Někdo i přes to na klasickou knihu nedá dopustit, věřím ovšem, že právě v dnešní situaci jsou e-knihy žádanější než kdy dříve. Nakupování online se stalo běžnou praxí. Musím uznat, že nákup v O2 knihovně probíhá rychle a bez zbytečného zdržování. Není nutné procházet zdlouhavým systémem registrace a vyplňování všech údajů. Stačí vám pouze telefonní číslo, na které vám po zadání přijde obratem autorizační sms. A jste uvnitř. Otevřou se před vámi zástupy e-knih, audioknih, magazínů a dalšího. Stačí pár kliknutí, stažení probíhá velmi rychle. E-knihy jsou příjemně naformátovány pro čtení na jakémkoliv zařízení. Co mě ovšem nejvíce překvapilo, byla kvalita audioknihy. Rozhodla jsem se pro zakoupení titulu Pistolník od Stephena Kinga. Samotné čtení je doplněno atmosférickou hudbou, čímž se zážitek stává ještě lepším. Pokud jste milovníky knih, O2 knihovnu vám můžu určitě doporučit. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *