Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Nové video pankáčů Zputnik je venku! Natočil ho F. A. Brabec.

Prosinec 17, 2019

Nové video pankáčů Zputnik je venku! Natočil ho F. A. Brabec.

Pražská punková parta Zputnik pouští do světa nový videoklip ke skladbě Na severním pólu z alba Chaos zničí řád. Režisérské taktovky se chopil F. A. Brabec společně s druhým režisérem Davidem Rauchem.

Skladba Na severním pólu je díky svému pomalému tempu a temné, chladné náladě pro Zputnik netypická. To zaujalo F. A. Brabce, který hned oslovil dlouholetého kamaráda a producenta Davida Raucha a pustili se společně do natáčení. O výtvarnou část klipu se postarala Jaroslava Pecharová.

Bubeník Martin „Rusák“ Kadnár o natáčení říká: „Jednou nám takhle zavolal kameraman a režisér F. A. Brabec s tím, že Zputnik je strašně inspirativní a navrhl, že nám úplně zadarmo natočí klip. A tak se i stalo. Vzájemná spolupráce nás nadchla a tak jsme neváhali ani minutu, když se František znovu ozval s nabídkou na nové video. Do ničeho jsme mu ale během natáčení nekecali. Za prvé nebyl důvod a za druhé nám to stejně zakázal,“ dodává s úsměvem Martin.

„Scénář mě na začátku vyděsil. Bylo v něm nenápadně napsáno, že umělec musí trpět! Občas jsem skutečně trpěla. To když jsem v noci v zimě běhala v ovocném sadu bosa v lehkých šatech. Ale stálo to za to,“ říká zpěvačka Aneta.

Nejbližší koncert Zputniku proběhne 21. prosince v Brně a 18. ledna 2020 pak kapela potěší pražské fanoušky společným vystoupením s legendárními E!E v Music Clubu Jižák.


Written by:



Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *