Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Zábavní centrum Venuše už brzy otevře dveře všem návštěvníkům akce Steel City Jam

Září 14, 2019

Zábavní centrum Venuše už brzy otevře dveře všem návštěvníkům akce Steel City Jam

Stále je datum 28.09. ve tvém kalendáři prázdné? Co takhle absolvovat s námi misi na Venuši? Pokud přikyvuješ hlavou nahoru dolů stačí už jen jediná věc a to sehnat si skafandr. Naše raketa má neomezený počet volných míst, vítáni jste všichni. 

Dost bylo vtípků… Miluješ tanec a skvělou hudbu? Víš kde se v Ostravě nachází Zábavní centrum Venuše a chceš se přesvědčit, že break dance na Moravě stále nezemřel? V tom případě tě chceme vidět mezi prvními u vstupu na akci Steel City Jam, která se koná už za pár dní. 

Celou akcí vás bude provázet dvojice Pivoth a G-Money, kterou hudebně doplní DJ Jasty. Výkony zúčastněných všech věkových kategorií bude hodnotit trojice b-girl Paulina, b-boy Slim Kein a b-boy Honza 100% Powermoves. Event začíná už v dopoledních hodinách a potáhne se společně se skvělou atmosférou až do večera. 

Zajímá-li tě více informací určitě zavítej na facebookovou událost, kde dostaneš vše z první ruky. Takže znova… 28.09. sraz v Zábavním centru Venuše, kdo nedorazí, nedostane letos žádný dárky pod stromek. Níže mrkni na pár zajímavých střípků z loňského ročníku.

► Facebook event ◄

Foto by Patrycja Warzeszka


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *