Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Společnost Vans navázala spolupráci s newyorskou designérkou Sandy Liang na debutové kolekci obuvi, oděvů a doplňků

Únor 5, 2020

Společnost Vans navázala spolupráci s newyorskou designérkou Sandy Liang na debutové kolekci obuvi, oděvů a doplňků

Značka Vans se pyšní spoluprácí s newyorskou módní návrhářkou Sandy Liang na limitované edici, která bude poprvé uvedena 21. února. Liang je známá tím, že míchá materiály, barvy a vzory pro odvážný, ale mladistvý přístup k módě. Inspiraci Liang čerpá ze svého rodného města Bayside v Queensu, od své babičky i obnošených oděvech z mládí. Její kolekce ztělesňuje magnetickou přitažlivost a hravost těchto celoživotních tvůrčích vlivů.

bool_vans_sandyliang_17 005

„Pohled na to, jak mé nápady ožívají na tak ikonické kolekci obuvi a oděvů, je splněný sen,“ říká Sandy Liang. „Tato kolekce ztělesňuje hravou zasněnost devadesátých let i odvahu centra New Yorku.“

bool_vans_sandyliang_13 004

V každém modelu obuvy Vans x Sandy Liang hrají rozhodující roli materiály. Každičký kousek je unikát a zdobí ho různé prvky, od gepardích potisků podobných flísu po kovové šperky připevněné přímo na svršku. Devítidílná kolekce oděvů a doplňků Vans x Sandy Liang dokonale zachycuje nostalgii 90. let, jelikož využívá mramorové barvy, ikonografii motýlů a šperkové ozdobné detaily.

bool_vans_sandyliang_06 001

 

 

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *