Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Uncategorized

Vánoční dárek, který zahřeje dvakrát – Nocleženka pro lidi bez domova

Prosinec 10, 2019

Vánoční dárek, který zahřeje dvakrát – Nocleženka pro lidi bez domova

Máme pro vás tip na originální vánoční dárek, kterým potěšíte své blízké a zároveň pomůžete potřebným. Překvapte je pod stromečkem Nocleženkou, díky které stráví člověk bez domova noc v teple noclehárny jejich jménem. Uděláte tak radost hned dvakrát.

Nocleženka je poukaz, který lze zakoupit online jako dárek pro druhé. Po vyplnění základních údajů vám dorazí email s dárkovým certifikátem, který už jen stačí vytisknout a zabalit pod stromeček. Každý zakoupený poukaz má své číslo, díky kterému je kupující informován pracovníky Armády spásy v momentě, kdy ji potřebný uplatní.

S Nocleženkou lidé bez domova získávají nejen noc v suchu a teple, ale také večeři, hygienické zázemí a služby sociálního pracovníka, který jim může pomoci s řešením jejich životní situace. Nejen že tak zachráníte jedince před umrznutím, darujete mu zároveň šanci navrátit se do běžného života.

Základní cena Nocleženky je 100 Kč, pokud se však rozhodnete přispět více, máte jistotu, že peníze jdou na přímou péči lidí bez domova.

Nocleženky koupíte na www.noclezenka.cz.

Ilustrační foto – Jindřich Štreit


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *