Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Tech

O2 Knihovna rozdává dárky k Vánocům již nyní, vyhrát můžete čtečky Kindle

Listopad 6, 2019

O2 Knihovna rozdává dárky k Vánocům již nyní, vyhrát můžete čtečky Kindle

Technologické vychytávky nepochybně patří k urbankultuře. Často vás informujeme o knižních novinkách, co ale možnost si je přečíst na elektronické čtečce? Tisíce knih v lehkém zařízení. Na pocit papíru mezi prsty to možná nemá, ale za zkoušku to stojí. Hlavně na cestách. 

Elektronických čteček je velké množství, ale nyní máte možnost jednu vyhrát. O2 Knihovna spustila k 1. listopadu vánoční soutěž o 15 elektronických čteček Kindle Paperwhite. Účastníkem soutěže se může stát každý. Podmínky jsou navíc velmi jednoduché, stačí mít ve svém chytrém zařízení nainstalovanou aplikaci O2 Knihovna.

Každý, kdo v období od 1. 11. 2019 do 15. 12. 2019 klikne na tlačítko „Chci soutěžit“ ve vánoční nabídce aplikace O2 Knihovna, se automaticky zařazuje do soutěže. Není nutné mít registrované telefonní číslo u společnosti O2, ani v aplikaci nakoupit. 

„Cílem vánoční soutěže je přiblížit obsah O2 Knihovny ještě většímu množství uživatelů. Popularita O2 Knihovny nám postupně roste, a i proto se snažíme pravidelně rozšiřovat její obsah s ohledem na požadavky čtenářů a posluchačů,“ říká Jiří Langer, manažer pro digitální obsah společnosti O2.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *