Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Slavnosti břeclavského piva se blíží. Jaké jsou novinky?

Duben 23, 2018

Slavnosti břeclavského piva se blíží. Jaké jsou novinky?

O Slavnostech břeclavského piva jsme již jeden článek letos vydali, ale každou chvíli přichází s novými informacemi a lákadly, o které se vámi chceme podělit. Vše z toho budete moci na vlastní kůži zažít už 9. června.

Návštěvníci se mohou těšit na dvanáct kapel na dvou pódiích, pivní speciály, osmičku pivovarů a skvělé prostředí. (Více informací v našem minulém článku – http://www.urbanstage.cz/pozvanka-na-slavnosti-breclavskeho-piva/)

Největší novinkou oproti loňskému roku je ale výrazně větší Street food. Už nyní mohou návštěvníci najít na webu www.slavnostibreclavskehopiva.cz seznam těch, kteří budou na festivalu připravovat pokrmy.  Své si letos najde opravdu každý.„Letos jsme výrazně zapracovali na gastronomii, kterou od začátku vnímáme stejně důležitou jako hudební program. Skladba gastronomie je mimořádně pestrá od zdravého jídla, slaných či sladkých dobrot až po vyloženě pivní chutě v čele s burgery, či vyloženě pikantním zastavení. Uvidíte také tzv. food trucky, no mrněte na web. Nabídku budeme dále doplňovat,“  – láká Jan Svoboda.

Na představení harmonogramu letošních Slavností se můžeme těšit již 24. dubna a na náš fotoreport brzy po Slavnostech.

Zdroj: Slavnosti břeclavského piva

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *