Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty Reporty

Uskutečnily se SBP Rock 2021, výtěžek poputuje do sousedních obcí zasažených tornádem

Srpen 1, 2021

Uskutečnily se SBP Rock 2021, výtěžek poputuje do sousedních obcí zasažených tornádem

Slunečné počasí přálo SBP Rock 2021, které se uskutečnily 24.7. V zámeckém parku tak po dlouhé pauze mohli zahrát populární české i slovenské kapely. Akci odstartovala kapela Irnis z Valtic, která to má do Břeclavi opravdu kousek. Následovali kapely UDG, Iné Kafé, Dark Gamballe, Morčata na útěku a Dymytry

Celá akce se nesla také v benefičním duchu. „Parto, rozhodli jsme se věnovat zisk ze vstupného z letošních SBP na podporu sousedních obcí, které zasáhlo tornádo. Jsme moc rádi, že se k benefici #PodporujuPodluzi připojují i kapely a naši partneři. Děkujeme!“ Uvádí Slavnosti na svém webu.

Zaujala nás novinka letošního roku – bezkontaktní placení pomocí dobíjecích náramků. Součástí náramků návštěvníka byl čip, který jste si u vstupu ve speciálním stánku mohli dobít libovolnou částkou z karty či hotovosti. Následně u jednotlivých stánků s jídlem a pitím jste již pouze předkládali náramek. Ocenili bychom, kdyby se podobný přístup stal standartem pro tento i další festivaly, jelikož to velmi urychlilo čekání ve frontách a odpadla nutnost nosit sebou hotovost.

Co byla za nás škoda, byl návrat k jednorázovým kelímkům. Chápeme ovšem, že se jednalo o nutné opatření. Za to výborné pivo a jídlo to ale pořadatelům odpustíme.

SBP Rock jsme si užili, a co vy? Kam se letos chystáte?

 


Written by:One comment
Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *