Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Rock Spring: Do nové sezony v modelu SKYLER s Bárou Strýcovou

Září 24, 2019

Rock Spring: Do nové sezony v modelu SKYLER s Bárou Strýcovou

České tenisky Rock Spring, stejně jako jejich ambasadorka, světová tenisová špička a čerstvá výherkyně Wimbledonu Bára Strýcová, jsou známé po celém světě. V nové sezoně představuje Rock Spring model SKYLER, inspirovaný běžeckými modely a městským ruchem. 

Boty z ručně proplétaných gumiček jsou světovým originálem. S prvním prototypem tohoto modelu bot přišel Pavel Podzemský v roce 2005. Od té doby jsou středobodem kolekce. Značka se v plném proudu rozjela v roce 2009, když se ukázalo, že se botám po úspěchu v Evropě daří výborně i na světovém trhu. Dnes Rock Spring boty nosí lidé v 25 zemích na 4 kontinentech.

Více o spolupráci se značkou Rock Spring, stejně jako o Bářiných pocitech z výhry na Wimbledonu, se dozvíte již v následujícím krátkém interview.

Jak jste se stala tváří značky Rock Spring a proč zrovna tyhle české tenisky?

Byla to strašná náhoda. Na letišti mě oslovil majitel Rock Spring, pan Podzemský, který se mě zeptal, jestli bych nechtěla být tváří značky. Chvíli jsem o tom přemýšlela a moc se mi líbilo podpořit českou značku. K tomu tenisky patří mezi moji oblíbenou obuv. Nosím je na kurt i ve volném čase. No a spolupráce byla na světě. 

Sledujete módní trendy a necháváte se nimi i ovlivňovat? 

Módní trendy sleduju, no myslím si, že se nenechávám ovlivňovat.  Jedu si svůj styl, a jestli je to zrovna trendy, nebo ne, mi je nějak jedno.

Co jsou pro vás ty nejdůležitější kousky ve vašem šatníku? 

Džíny, bílá trička, mikina s kapucí nebo svetr. Miluju svetry. A samozřejmě tenisky, ale to je asi jasné. 

Ovlivnil tenis a sportovní móda nějak vaši estetiku? 

Nedá se říct, že by mě ovlivnil. Je spousta tenistek, které vypadají lépe ve sportovním oblečení než v civilním a naopak. Na kurtě se nesnažíte vypadat krásně. Tam jdete vyhrávat, a jestli máte na sobě zrovna něco, co vám úplně nesluší, to já neřeším. Ale firmy se nám snaží dělat už opravdu krásné šaty.  Hodně si hrajou se střihy a to je fajn.

A co vás samotnou?  Ovlivnil tenis to, kým dnes jste? Váš temperament nebo smysl pro dochvilnost?
Dochvilnost v tenise je základ.  Já sama nesnáším,když někdo někam přijde pozdě. Tenis mě ovlivnil a naučil spoustu věcí. Být disciplinovaná, samostatná, umět plánovat a řešit kolem sebe celý team.

Jakýmislovy byste popsala pocit z vítězství na Wimbledonu? 

Euforie, radost, pýcha, zadostiučinění…

Máte před sebou profesně ještě jiné mety, které byste si ráda splnila? 

Ano, mám, ale já je nikdy nahlas neříkám. Takže ani v tomhle případě je neřeknu.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *