Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Rapper Big Sean poprvé vystoupí v Praze! Víme první informace!

Březen 11, 2015

Rapper Big Sean poprvé vystoupí v Praze! Víme první informace!

Big Sean je ve světě rapu pojem – kluk z Detroitu, který neváhal jet před budovu rádia, kde dělal rozhovor Kanye West, aby mu vnutil své demo, který to dotáhl na celosvětově uznávaného rappera, který má na kontě tři alba a několik nominací a výher v prestižních anketách – Grammy, MTV, BET, Billboard. Právě jeho neodbytnost Westa zaujala a nakonec Big Seana zrekrutoval pro svůj label GOOD Music.

Big Sean navíc přiváží i novou desku s názvem „Dark Sky Paradise„, která vyšla 24. února 2015. Okamžitě po vydání se deska vyšplhala na vrchol žebříčku časopisu Billboard, a není se čemu divit , stačí zmínit jména jako Kanye West, Drake, Ty Dolla Sign, DJ Mustard, Ariana Grande nebo Travi$ Scott – ti všichni se na desce podíleli a pracovali.

Rozhodně je tedy na co se těšit, protože koncerty Big Seana jsou proslavené přívalem energie. Lucerna Music Bar se tedy bude otřásat v základech – už 14.6. v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro za 520 Kč plus poplatky. Svou přítomnost navíc můžete potvrditjiž nyní na facebook eventu, kde se budou průběžně objevovat nové informace a aktualizace.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *