Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

PUMA a britská návrhářka Sophia Webster přináší novou kolekci inspirovanou 80. léty

Květen 15, 2019

PUMA a britská návrhářka Sophia Webster přináší novou kolekci inspirovanou 80. léty

Neony a cvičební úbory. Nejednomu člověku se ihned vybaví 80. léta, která se momentálně vrací do módy. Tréninkovým oblečením a vášní pro tanec se inspiruje také nová kolekce pro odvážné a sebevědomé ženy od značky  PUMA, ve spojení se Sophií Webster. 

Sophia je především návrhářkou obuvi a doplňků, ve kterých kombinuje ženský styl a originální detaily. Pro tuto kolekci využívá svého typického rukopisu, ve kterém spojuje sportovní styl s výraznými doplňky.

Klasické PUMA tenisky získávají svěží vzhled díky neonovým a pastelovým odstínům. Elegantní styl bot je oživen bláznivými doplňky, se kterými zazáříte na každém letním festivalu. 

Například v oblíbené tenisce Thunder SOPHIA WEBSTER je spojen masivní styl tenisek a elegantní ženský rukopis. Neoprenový vršek boty zdobí jemná bílá krajka, která tvoří kontrast s dělenou gumovou podrážkou v neonových barvách.

S kouskem z nové kolekce rozhodně nezapadnete v davu. Vybrat si můžete z široké nabídky obuvi i oblečení – od krátkých topů, šortek až po mikiny a sportovní sety.

Vybrané produkty z kolekce budou v České republice dostupné od poloviny května u prodejců Top4Sport, Espace a Slowatch.  


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *