Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

THE OFFSPRING ohlašují vydání alba Let The Bad Times Roll

Duben 2, 2021

THE OFFSPRING ohlašují vydání alba Let The Bad Times Roll

Jedna z nejprodávanějších punk rockových kapel všech dob, legendy a inovátoři jihokalifornské punk rockové scény THE OFFSPRING oznamují datum vydání nového alba. Let The Bad Times Roll je desáté studiové album kapely a vyjde už 16. dubna 2021. The Offspring prodali více než 40 milionů alb po celém světě, získali nespočet ocenění a jen za poslední desetiletí odehráli více než 500 koncertů. Jejich hudba má trvalý dopad napříč filmem, televizí a videohrami. Skupinu tvoří zpěvák Dexter Holland, kytarista Noodles, bubeník Pete Parada a nový basista Todd Morse.

Nová hudba byla napsána a nahrána v průběhu posledních několika let, na různých místech včetně jejich soukromého kalifornského studia v Huntington Beach. Album vzniklo již potřetí ve spolupráci s legendárním rockovým producentem Bobem Rockem.  

Frontman a textař Dexter Holland se při tvorbě alba nevyhýbal tématu každodennosti a aktuálním momentům. Titulní skladba, napsaná koncem roku 2019 a nahraná v roce 2020, odráží přetrvávající výzvy celé naší země. „Mám pocit, jako bychom se ocitli v jedinečném historickém období, kdy místo toho, aby naši světoví lídři říkali „děláme, co je v našich silách,“ je to spíš jako by říkali „kašlem na to“ a to je opravdu děsivé,“ řekl Holland. 

Úvodní foto by @Daveed_Benito.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *