Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Nový model od Vans spojuje maximální pohodlí a tradici z roku 1976

Červen 22, 2019

Nový model od Vans spojuje maximální pohodlí a tradici z roku 1976

Vans odstartoval tuto sezónu novými kousky z kolekce ComfyCush. Jedná se o nejnovější produktovou linii této značky, která transformuje klasický model Era za pomoci nejnovějších technologií zajišťujících maxiální pohodlí. Jejich motem se stalo „V nových vanskách jako po obláčku“. Je vidět, že se značka snaží přizpůsobit měnícím se požadavkům zákazníků, ale zároveň zachovat své tradice.

Neustále si hrajeme s novými způsoby, jak začlenit ikonický vzor šachovnice do nových verzí jednotlivých modelů a tato základní barevná paleta nám připadala jako rafinovaný způsob, jak vzdát hold dědictví modelu Era,” přibližuje Matthew Pino, manažer globálního produktového merchandisingu. „Na modelu ComfyCush Era je nejlepší, že je to opravdová klasika a z jejího ikonického stylu nijak neslevujeme na úkor pohodlí.”

Era je již opravdu klasikou, její první verze byla představena v roce 1976 na popud legend skateboardingu Tonyho Alvy a Stacyho Peralty, kteří si přáli více funkčnosti pro svou aktivní obuv. Věděli jste, jaký je původ jejich loga?

Model je nyní k dostání celosvětově. Pro více informací, včetně nákupních míst, navštivte stránkach https://www.vans.eu/en_cz/comfycush.html


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *