Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle

Nová výběrová půjčovna Svatbář, která nabídne designové kousky od lokálních umělců

Červenec 10, 2019

Nová výběrová půjčovna Svatbář, která nabídne designové kousky od lokálních umělců

Ročně vstoupí v České republice do manželství zhruba 50 000 párů. Spousta z nich touží po velké svatbě jako z pohádky. Na to je ovšem potřeba sehnat nábytek a dekorace. S konceptem výběrové půjčovny přichází Svatbář. Ten nabízí různé zboží pro svatby, eventy a oslavy. Iniciátorkou projektu je Elena Janota, zakladatelka LEMARKETU. Svatbář je založen na konceptu spolupráce s lokálními řemeslníky i designéry a mimo samotné půjčovny se stará i o dekoratérské služby, dětské koutky či floristickou výzdobu.

Jelikož se jedná o výběrovou půjčovnu, každý produkt je pečlivě vybírán tak, aby vše dohromady dávalo smysl.

„V loňském roce jsem při přípravě vlastní svatby zjistila, jak komplikované je shánět nábytek, dekorace a celkové vybavení v určitém stylu. Při hledání jsem zjistila, že mi v Česku chybí platforma, která by na jednom místě sdružovala dostatek věcí, a přitom neslevila z estetických i funkčních kvalit,“ popisuje vznik Svatbáře Elena Janota.

V nabídce zájemci naleznou jak zcela nové kousky nábytku a dekorací, tak unikáty z vintage obchodů či bleších trhů. Zapůjčit si mohou například sadu překrásných krajek z Belgie, vintage stolek, který už má za sebou možná i 100 let života, či designové ikony jako je nábytek od značky Ton a nábytek restaurovaný projektem Oživeno. „Naše služby mohu v podstatě doporučit komukoliv. Jednotlivcům, kteří zatím hledají svůj styl a potřebují inspiraci, co je vlastně možné, ale i těm, co přesně vědí, co chtějí. U nás totiž najdou na jednom místě vše, od nábytku až po dekorace,“ doplňuje Elena Janota.

Svatbář je schopen svými službami pokrýt akce s až pěti sty hosty. Veškerý nábytek, doplňky i dekorace naleznou zájemci na stránkách projektu svatbar.cz


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *