Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Niall Horan vydává dlouho očekávané album Heartbreak Weather!

Březen 14, 2020

Niall Horan vydává dlouho očekávané album Heartbreak Weather!

Bývalý člen One Direction Niall Horan vydává v pořadí druhé album Heartbreak Weather, které časopis Rolling Stone zařadil mezi nejočekávanější desky letošního roku. Heartbreak Weather vyšlo 13. března. Album následuje úspěch předchozí desky Flicker, která debutovala na první příčce albových žebříčků.

„Když poslouchám nějakou desku, rád si ji pustím od začátku do konce. Na Heartbreak Weather jsem chtěl odvyprávět příběh, který mi dlouho ležel v hlavě. Chci, aby si posluchači vychutnali příběh, ne aby skákali z jedné skladby na druhou,“ přibližuje album Niall.

Sólový debut Nialla Horana This Town obdržel 350 milionů streamů a prodaly se ho bezmála 3 miliony. Skladba byla později součástí debutového alba Flicker, na kterém se dále nacházely hity, jako je například Slow Hands, který se umístil na první příčce hitparád ve 44 zemích světa, nebo Too Much To Ask, který nasbíral přes půl miliardy streamů. Z alba Heartbreak Weather vyšel jako první singl Nice To Meet Ya, který si připsal přes 300 milionů streamů. Horan za svou kariéru získal bezpočet ocenění – People’s Choice Award, Teen Choice Award, Radio Disney Music Award a iHeartRadio MMVA.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *