V Praze proběhne jedinečný release kolekce NBA x Air Force 1, chybět nebude DJ Wich, Orion či soutěž o dresy NBA

Datum: 19.10.2017 | Autor: Ondřej

Jsi basketbalový fanoušek, či milovník geniálních tenisek Air Force 1, nebo dokonce kombinací obojího? Pak bys měl zbystřit a nechat se námi pozvat na release kolekce NBA x Air Force 1. Ta proběhne už příští úterý 24.10.2017 v prostorách pražské basketbalové speciálky Streetsportline na Opletalově ulici. Nike totiž při příležitosti 35. výročí AF-1 bude křtít kolekci modelů Nike Air Force 1 Low NBA a dresů pro NBA včetně unikátní zabudované technologie NikeConnect. Večerem bude provázet Dom Skywalker a vystoupí např. DJ Wich, Orion & DJ Double J. Mimo to zde proběhne Slam Dunk exhibice, performance Cirk La Putyka, budeš moci sledovat noční zápas NBA: Chicago Bulls vs. Cavaliers, nebo soutěžit o dresy týmů NBA.

  

 

Co je NikeConnect?

Od basketbalové sezony 2017–2018 se značka Nike propojuje s NBA a přináší unikátní basketbalové dresy s inovativní technologií NikeConnect. Ta umožní každému vlastníkovi dresu získat prostřednictvím aplikace a štítku na dresu speciální personalizovaný obsah jeho oblíbeného sportovce, týmu, přístup k zápasům a exkluzivním nabídkám přímo v jeho smartphonu. Na akci si budete moci jako první v České republice a na Slovensku tuto aplikaci vyzkoušet a omrknout celou kolekci dresů včetně dalšího basketbalového oblečení. Ve videu níže najdete, jak NikeConnect funguje.

NBA x AF1 launch

Kdy: 24. října 2017

Kde: Streetsportline, Opletalova 40, Praha 1

V kolik: 17:00

FB event: http://go.nike.com/06nf9okp

Vyhraj v basketball challenge: http://go.nike.com/09s904

 

Komentáře ke článku

Zde vložte komentář k článku: V Praze proběhne jedinečný release kolekce NBA x Air Force 1, chybět nebude DJ Wich, Orion či soutěž o dresy NBA

Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na UrbanStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Reklama
Reklama