Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Užij si léto na LETOKRUHu, městském festivalu

Červenec 30, 2020

Užij si léto na LETOKRUHu, městském festivalu

Léto v Praze? Vyraž na festival LETOKRUH v Letňanech!

Jak už jsme informovali na našem bratrském serveru hiphopstage.cz, v tomhle týdnu až do soboty běží festival LETOKRUH.

Organizátoři tradičního Pražského Majálesu připravili nový hudební festival Letokruh, který se odehrává v souladu s vládními nařízeními. Pražský Letokruh předvádí během čtyř dní české i slovenské hudební interprety různých žánrů. Vystupují například Marek Ztracený, Ben Cristovao, No Name či Pokáč. Vstupenky lze kupovat jak online, tak i na místě.


„Festival je rozdělen do čtyř oddělených dnů, přičemž každý patří jinému hudebnímu žánru. Lidé si kupují vstupenku na den, který jim z hlediska hudebního stylu sedí nejvíce. Středa patří hiphopu, čtvrtek rocku, následují dva dny popu,“ shrnuje organizátor Letokruhu Michal Šamánek. Minulý týden si užili návštěvníci Letokruh v Hradci Králové, týden předtím v Brně.

Jeden den nabídne minimálně tři koncerty

V jeden den si lidé vychutnají exkluzivní koncerty tří hvězd. V Praze se díky Letokruhu objeví například Marek Ztracený, pro kterého je Letokruh jedinou letní veřejnou akcí, na níž předvádí svoji show. Na festivalu se také objeví Pokáč či Ben Cristovao. „Byli jsme připraveni na nabité léto, ale nakonec to dopadlo jinak. Proto jsem rád, že si to s kapelou vynahradíme i díky tomuto novému festivalu. Jeho omezená kapacita navíc přináší komornější a pro mě určitě i přátelštější atmosféru,“ uvádí Ben Cristovao, který kvůli koronavirové situaci přesunul velkolepý koncert v pražské O2 aréně na rok 2021. Rockovému dni vévodí Rybičky 48, které doplní slovenské kapely Horkýže Slíže a Inekafe. Mimořádně silný byl rovněž hiphopový program, kde vystoupily dokonce čtyři nejvíce rezonující jména současné scény – Yzomandias, Viktor Sheen, Dorian a Calin – a na serveru hihopstage se již brzy můžete mrknout na fotoreport ! Tak neváhejte a navštivte festival v dalších dnech, kapacita akce je sice omezena na základě aktuálních vládních nařízení, ale vstupenky jsou vždy v prodeji také na místě v den akce.


photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.czLeave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *