Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Letiště v Holíči se propůjčí hned 4 stagím díky Cibula Festu

Červenec 13, 2017

Letiště v Holíči se propůjčí hned 4 stagím díky Cibula Festu

Zveme Vás na hudební festival Cibula Fest, který se koná od 20 – 22. 7. 2017 hned za slovenskými hranicemi v Holíči. Na jeho letišti se uskuteční několika denní festival již s dlouletou tradicí. Jako každý rok i letos bude možné shlédnout jak jedince patřící mezi špičku československé scény, tak začínající umělce. Stejně tak ale zavítají na pódium legendy ze zehraničí. Hned na 4 podiích bude možné vidět a hlavně slyšet například Tomáše Kluse, Horkýže Slíže, Iné Kafe, Xindla-X a ze zahraniční scény se můžou fanoušci těšit například na Freedom Call.

Oficiální zdroje festivalu uvádí, že myšlenka jeho uskutečnění začala spolu s absencí podobného festivalu na hranicích západního Slovenska a jižní Moravy a to na jaře roku 2009. A jeho název? Cibula Fest je odvozený od zaužívaného označení obyvatel města Holíče, kteří jsou zde známí jako Cibulári.

Festival doplňuje také doprovodný program ve formě adrenalinových, zábavných a naučných atrakcí, tak atrakcí pro děti, her a soutěží. Festival se snaží vytvořit místo vhodné pro všechny věkové kategorie a umožnit rodinám s dětmi přiměřené vstupné.

Sme hrdí na to, že náš festival je zaradený medzi najväčšie festivaly a každoročne k nám prichádzajú vo väčšom počte návštevníci zo všetkých kútov slovenska i česka. Každým rokom sa snažíme ponúkať niečo nové a svoje miesto v jednotlivých zónach a stageoch si nájde doslova každý. – Uvádí oficiální zdroj.

Připomeň si atmosféru Cibula festu v loňském roce.

Již nyní se můžete těšit na fotoreport přímo z místa akce.

Program letošního ročníku k nalezení zde: http://www.cibulafest.eu/sk/program/

Předprodej vstupenek: http://www.cibulafest.eu/sk/vstupenky/


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *