Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Cinema Móda Umění

Kristen Stewart alias Bella Swan z Twilight ságy slaví 29.narozeniny, podívejte se, jak s ní šel čas

Duben 9, 2019

Kristen Stewart alias Bella Swan z Twilight ságy slaví 29.narozeniny, podívejte se, jak s ní šel čas

Kariéra dnes jedné z nejlépe placených hereček Hollywoodu začala kolem roku 2000. V té době se začala objevovat v televizních inscenacích a poté i ve filmech. 

V roce 2002 si zahrála po boku Jodie Foster a to její dceru ve filmu Úkryt. 

Poté dostala roli například ve filmu Zathura: vesmírné dobrodružství, Na území žen a Útěk do divočiny

Zde ji můžeme vidět na fotce s Adamem Brodym ve filmu Útěk do divočiny (2007) 

Poté v její kariéře přichází naprostý zlom díky sérii filmů o upírech Twilight (Stmívání), která byla natočena mezi léty 2008-2012. Jejím filmovým partnerem byl Robert Pattinson, který se na čas stal i jejím partnerem v milostném životě. Sága Twilight je proslavila natolik, že si díky ní vydělali nemalé množství peněz a nabídky na natáčení filmů, které dostávají od té doby, můžou vybírat podle svého vkusu, bez ohledu na to, jestli je to uživí. 

Některé filmy, které Kristen Stewart po upírské roli vzala, byly spíše v klubových filmech, jako např. Sils Maria (2014) nebo Café Society (2016) a svým způsobem i Personal shopper (2016). 

Fotka z filmu Personal shopper, který se nesetkal s příliš velkou diváckou přízní. 

Ve filmu Sněhurka a lovec (2012) se objevila např.po boku slavné Charlize Theron a nebo pohledného Chrise Hemswortha. V Pořád jsem to já (2014) se potkala s Alecem Baldwinem a Julianne Moore, která si za svůj výkon ve filmu vysloužila Oscara. 

Sněhurka a lovec 

Herečka točí další filmy, zároveň je scénáristkou a vyzkoušela si i roli režisérky. Příležitostně se objevuje i v módním průmyslu jako tvář značky Chanel. Od dob Twilight prostřídala několik dalších partnerů i partnerek, účesů a stylů. Na červeném koberci je to vždy chic diva, ve volném čase uznává velmi ležérní styl – posuďte sami v galerii níže. 

 

 

 

 

 

 

Kristen Stewart přejeme všechno nejlepší, hodně pracovních nabídek a osobního úspěchu. Happy Birthday 🙂

 

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *