Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Kid Ink zaútočí na Prahu již v úterý 9.9. a podpoří jej Separ!

Září 8, 2014

Kid Ink zaútočí na Prahu již v úterý 9.9. a podpoří jej Separ!

Separ začal s rapem v roce 2001, kdy začali s Damem nahrávat první tracky na kazety. Spolu začali i koncertovat, ať už ve dvou jako formace 2kusy, nebo posléze jako DWS (Dame, Wrana, Separ), kdy se dostavily i první vlny popularity. Následovala spolupráce Dame-Separ-Smart a první oficiální nosič DMS – Teraz už naozaj, který zaznamenal velký úspěch u posluchačů i odborné veřejnosti. V roce 2009 vzniká formace Gramo Rokkaz, aby rok nato vydala sampler labelu Manifest:2010 a Gramo Rokkaz, včetně Separa, dobývali v různém složení stage nejen na Slovensku. O rok později vydávají DMS plnohodnotnou desku Čo sa stalo?!, na které jste mohli zaznamenat i další velká jména jako např. Čistychov, DNA nebo Momo, a která se po chvíli vyprodala do posledního kousku. Po spolupráci s americkou bandou AOTP vydává Separ první solo desku BULDOZÉR, která je posléze fanoušky i kritiky v rámci česko-slovenského hip hopu označena za přelomovou. Letos v březnu se Separ opět posunul dál druhou solo deskou PIRÁT, která jej katapultovala mezi elitu česko-slovenské hip hopové scény, o čemž vypovídá jeho žádanost koncertními a bookingovými agenturami a koncertní vytíženost. Kromě rapu se Separ věnuje i graffiti, patří k velmi uznávaným slovenským writerům.

S kým za svou kariéru spolupracoval: Čistychov, Rytmus, Ego, Ektor, DNA, Momo, BoyWonder, Strapo, Kali, Vladis, GramoRokkaz, Vec, Zverina, Idea, Kajdžas, ReefTheLostCauze, Block mcCloud, Termanology, Rakaa Iriscience…
Hudobne: Fantom, Fatte, Inphy, DJ Wich, KennyRough, Mugis, Deryck, Smart, Lkama, Metys, Gbod, atd..

Nenechte si ujít tuhle prvotřídní hip hopovou horečku, Kid Ink společně se Separem zajistí nezapomenutelný večer! Vstupenky jsou stále dostupné v síti Ticketpro.

Předprodej Ticketpro

FB event

Info dodal: Fource.cz


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *