Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Již 51. ročník hudebního festivalu Vizovické Trnkobraní se blíží, buďte u toho s námi.

Červen 8, 2018

Již 51. ročník hudebního festivalu Vizovické Trnkobraní se blíží, buďte u toho s námi.

V areálu nejproslulejší tuzemské likérky se uskuteční již padesátý první ročník Vizovického Trnkobraní. Areál Rudolf Jelínek umožní přístup návštěvníkům v termínu 17. – 18. srpna.

Hudební festival s nejdelší tradicí letos přivítá například Jarka Nohavicu, který kdysi býval pravidelným účastníkem festivalu. Dále se diváci mohou těšit na Arakain spolu s Lucií Bílou, dále kapely Divokej Bill, Mig 21, Mandrage, Jelen, Mirai, Wohnout a mnoho dalších. Kompletní program můžete najít zde: http://www.vizovicketrnkobrani.cz/program/. A je opravdu o co stát.

Mimo hudební vystoupení festival nabídne také rozsáhlý doprovodný program, zahrnující filmové projekce, taneční vystoupení, divadelní představení a spoustu aktivit pro děti. Nemusíte se tedy bát, že by se ti nejmladší nudili. Co na programu nesmí chybět je každoroční oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků, která je otevřená pro širokou veřejnost.

Návštěvníci se mohou ubytovat v komfortním VIP kempu, nebo využít zdarma stanového městečka. Pořadatelé opravdu myslí na všechno. Nenechte si ujít příležitost 4. vlny zlevněných vstupenek zde: http://www.vizovicketrnkobrani.cz/vstupenky/.

Naše redakce se na festival také podívá a vy se již nyní můžete těšit na následný fotoreport.

 

 

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *